Szűcs R. Gábor: Dumb és Dumber
Deák tehát a mellékszámításokért fizetett, vagyis nem a valóságos arányokkal súlyozott adatokért, hanem a nyers számokért. Kidobott pénz. A tettestársé meg dettó. A hülyeség ára. Dumb és Dumber. Moszkvában a Megrendelő már a Deák-Mráz duót dobná ki...