Tamás Gáspár Miklós: Káosz és téboly pusztít, egy új reformkorra van szükség
„Vannak különböző érdekcsoportok, de nincs racionálisan megszervezett központi hatalom és egységes akarat, amely vinné valamerre a társadalmat. Összevisszaságot látok, káoszt, és nemcsak Magyarországon, hanem máshol is Kelet-Európában” – magyarázta a filozófus.









