Nagy József Ferenc: Mi siklósiak
Mint pestivé lett siklósi, én kezdeményeztem az első magyar külügyminiszter, siklósi gróf Batthyány Kázmér szobrának elhelyezését is a Bem-téri Külügyminisztériumban (még a sötét Szijjártó-korszak előtt, Kovács László minisztersége idején) – azóta is az aulát díszíti szép büsztje…






