Oroszország vége – az éhség

Oroszország vége – az éhség
Egy kormány, amely nem tudja élelemmel ellátni a polgárait, el van ítélve. Az emberek fűtés nélkül túlélhetnek. Benzin nélkül. Áram nélkül. Élelem nélkül nem tudnak túlélni, és semmi sem viszi őket úgy az utcára, mint az éhség. Putyin napjai meg vannak számlálva.

Szénási Sándor: Grószmutti meghalt

Az olajvezeték-mizéria két okát valójában Putyin és Orbán képezi, az előbbi sokszoros tömeggyilkosságok révén, a másik meg az áldozattal szembeni szisztematikus gyűlöletkeltés okán, amivel a magyarok nem kis részét tartósan meg is fertőzte.

Horváth Gábor: Rohanunk vagy nem rohanunk?

Oroszországnak kevesebb pénze, potenciálja, katonája és fegyvere van, mint a NATO-nak, ráadásul Ukrajnával. Egy hagyományos fegyverekkel vívott összeurópai háborúban Putyinnak nincs esélye, s egy vereséggel mindent elveszíthet, az eddig szilárdnak tűnő hatalmát is.

A katonák utcára küldésével Orbán saját népét fenyegeti

A katonák utcára küldésével Orbán saját népét fenyegeti
Orbán gyűlöletkampányt folytat Ukrajna ellen, mert a háborúban az agresszor Oroszország oldalán áll. Ukrajna nem ellenséges Magyarországgal, nem fenyegeti a magyarokat, hanem megvédi a tömeggyilkos, népirtó, háborús bűnös orosz hadsereggel szemben.