Zöldi Tamás: „A DK a hibás!”
Elvárni egy Kutyapárt- vagy DK-szavazótól, hogy egyéniben a tiszás jelöltre szavazzon, nem reális elvárás. Ritkán szokott a hóhér az áldozattól pénzt kérni kötélre. Nem győzöm hangsúlyozni, a kialakult helyzetért kizárólag Magyar Péter a felelős.




