Szűcs R. Gábor: Honnan veszi?
A magyar gazdaság a Fidesz-rezsim utolsó három évében zsinórban stagnált.
Miért muszáj minden áron marhaságot kreálni? Si tacuisses, philosophus mansisses, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Ámbár Piroska nénitől ez aligha várható el ebben a korban.




