Katasztrófa lenne az AUR hatalomra kerülése a romániai magyaroknak, de nem feltétlenül a magyarellenesség miatt
„Katasztrófát jelentene a kisebbségi magyar közösség számára, ha hatalomra kerülnének, de nem feltétlenül és szükségszerűen azért, mert borítékolhatóan frontálisan nekimennének a magyar intézményrendszernek, amitől a magyarok félnek...






