Gáspárik Attila: Másnap reggel
Átkapcsolt. Az Erdély TV-ben Böjte Csaba könnyekkel küszködve mesélt a tizenhat év kálváriájáról, hogy milyen furmányos módon vette rá az erdélyi egyházakat a magyar hatalom, hogy egész nap csak templomokat vakoljanak, ahelyett, hogy lelkeket mentsenek.