Vásárhelyi Mária: A Népszava és a szakmai szolidaritás hiánya
Szily cikkével nem is ez a legnagyobb probléma. Hanem a leplezetlen káröröm és a szakmai szolidaritás teljes megtagadása. Először is, alapvető jó ízlés kérdése, hogy nem rúgunk bele a földön fekvőbe. És nem örömködünk és jópofizunk a tetem felett.