Olyanok támadják, akik szügyig gázoltak az erkölcsi fertőben – Szent-Iványi István az Orbán Anitát leárulózó levél szerzőiről
Azok az egykori Fidesz-szimpatizánsok, akik szembefordultak a korrupt és erkölcstelen kormánypolitikával, nem árulók, hanem ép erkölcsi érzékkel rendelkező, felelősségtudó, tisztességes emberek. Orbán Anita közülük is kiemelkedik.









