Zelenszkij kitüntette Budapestet, Karácsony Gergely Kijevben vette át az elismerést
Zelenszkij az átadón kiemelte: Budapest szerinte az előző magyar kormány külpolitikájával, és reményét fejezte ki, hogy az új magyar vezetéssel sikerül partneri kapcsolatot kialakítani. A főpolgármester megköszönte a magyar Külügyminisztérium segítségét.









