Stefano Bottoni: Háború és háború – Krasznakorkai után nagyon szabadon
Természetesen el lehet adni Trump újabb Blitzkriegjét mint valódi "békeháborút". De Győzikén kívül senki nem hinné el. A háború, az háború. Szombat óta azért lett kicsivel szarabb hely a világ, mert az utóbbi bő évtízedben ilyenné tették és folyamatosan teszik.






