Németh Péter: Az igazi felelős lapul

Nem lehet kizárni, hogy két vezéráldozattal kijönnek a gödörből, és ismét el tudják hitetni a társadalom többségével, hogy a Fidesz egy tiszta erkölcsű párt, és el tudják hitetni, hogy ott, a jobb oldalon a felelősek nem tudnak elbújni.

Lévai Júlia: Kanosszajáratás, belső megrendelésre

Orbánt egyértelműen a Rombolás, a Viszálykeltés és a Lopás ártó szellemeként tartják számon. Arról híres, hogy mindenütt ellentéteket szít, s a legfőbb állandó jelzője az „Enyveskezű”. Mindezt az alattvalóknak tilos megtudniuk, és nem is tudják meg.

Vásárhelyi Mária: Rogánt nem szeretik, de a módszereit igen

szavaiból kitetszik, hogy ő itt egy fideszen belüli antirogánista, "ifjú török" erőcsoportot képvisel, akik már az orbán utáni időkre készülnek és a két most megbuktatott nőt emelnék a pajzsukra. Akik, mint megtudjuk, fiatalok, nyelveket beszélnek, tisztakezűek...

Szerető Szabolcs: Valami megreccsent

A rogáni propagandagépezet példátlan szigorral felügyeli a teljes kormányzati és állami szektor kommunikációját, túlárazzák a kiválasztott cégekre írt beszerzéseket, a felfoghatatlan mértékű vagyonosodásnak a miniszterelnök családja is részese.

Majtényi Erik: Ki szól hozzá?

Hozzászól az ember, ha valamiben dönteni kell, valamit közösen meghányni-vetni. Talán még verset is, ám azt csak szakmabeliek között. A hallgatóság inkább hallgat. „Azért hallgatóság“ – súgja felém Éltető Jóska, aki szakmabeli, de most hallgatóság.

Bruck András: Mély, sötét ismeretlen felé

Még arról is megfeledkezett, hogy 2022-ben épp ez a kormány rendezett elmeháborodott kérdésekre választ váró „gyerekvédelmi” népszavazást. Az efféle rendszerek mindig az őrület határán egyensúlyozva manipulálnak és hazudnak.

Szent-Iványi István: Magyar Pétert bátorítani kell!

Azok, akik a NER-től szabadulni szeretnének, most tegyék félre az averzióikat (hol volt eddig, miért csak most? stb.), mert Magyar Péter nagyon értékes szolgálatot tehet a magyar szabadság ügyének. Most nem eltaszítani és fanyalogni kell, hanem bátorítani.