Horváth Gábor: Két elveszett évtized

Ha a történelmet nézzük, két, sok szempontból elvesztegetett évtized, és nem is látni még a végét, hiszen országok, sőt egész régiók fejlődése siklott félre. Ha létezne az emberiség kínjai láttán kéjes örömöt érző ördög, most elégedetten vigyoroghatna a pokolban.

Hargitai Miklós: Két nap

A felső klérus demonstrál(t) ugyan valamit, de olyasmit, amit nem kellene: az állam és az egyház alkotmányellenes összeborulását. Erdő Péter bíboros ma nagyobb színpadon misézik a Parlamentnél a magyar államegyház feje és a pártelit előtt, mint holnap a pápa a Hősök terén.

Bolgár György: A felháborodás hete

A németek nemhogy nem lőttek hátba bennünket, hanem megnyitották határaikat, és beengedték a Magyarországon összegyűlt menekülteket. Aztán pedig az Európai Unió védte meg Magyarországot is, amikor 2016 márciusában megállapodott Törökországgal, hogy ne engedje tovább a menekülteket Európába.

Hargitai Miklós: Előszezon

Ezért van az is, hogy az elmúlt három évtizedben a parlamenti nagyszínpadra kilépő összes párt szétszakadt, és hogy egyiket sem sikerült olyan kicsire szeletelni, hogy ne maradjon benne még legalább két, egymással szemben álló frakció.

Rónay Tamás: Mi a fontosabb?

Az olasz miniszterelnök azonban olyan következetesen, határozottan és olyan irigylésre méltó tekintéllyel halad az általa kijelölt úton, hogy leperegnek róla Salviniék vádjai, és valószínűleg nem kerül sor kenyértörésre.

Gégény István: Ferenc pápa megakadt a NER torkán

Aki nem tartozik a NEResztény vallás hívei közé, nyilván jól látja, hogy a NER a szájkereszténység útján jár – ott van például a kendőzetlen barátság Kína, Oroszország, Azerbajdzsán politikai vezetésével, a Fudan-ügy...

Juszt László: Sinopharm

A miniszterelnök hogy számol el azokkal, akik elvesztették szerettüket, védettség hiányában? Mi lesz azokkal, akik ezen a selejt-beszerzésen lettek milliárdosok? Nem az lenne a minimum, hogy most azonnal (!) és ingyen (!) végezzék el mindenkin a tesztet, akiket a Sinopharm-mal oltottak?”