Az EP román alelnöke arra buzdította az erdélyi magyarokat, szavazzanak a változásra, Orbán Viktor nem hagyta szó nélkül
A román politikus a Facebookon közölte viszontválaszát. Ebben megismételte, hogy az emberek számára a problémát a szegénység, a korrupció, a félelemkeltés és a lerobbant kórházak jelentik. „A magyarok jobbat érdemelnek” – közölte három nyelven.









