Gábor György: „Láttam a politika halálát ezen az estén” – jó neki
Nem ránk tartozik, nem a mi ügyünk, itt nem lesz halál, s ha mégis lesz, azt nem mutatják be, elég abból annyi, amennyit a mi bérgyilkosaink, bérkilövőink elvégeznek nap mint nap a médiafelületek több mint nyolcvan százalékán...