jotunder: Stevie Werbőczy: Orbánnak le kell mondania
Nekünk nincs közös magyar hazánk. Ez megvan? Ki vagyunk belőle utálva, még megtűrve sem vagyunk olyan nagyon. Pusztán azért vagyunk másodrendű állampolgárok, mert nem tapsolunk annak, hogy Orbán a vejéből, a gázszerelőjéből (...) milliárdost csinált...