Csata Orsolya: Mit nyernének a székelyek azzal, hogy elfogadják a romákat?
Mi nem vezetjük be a vizet, nem adunk nekik rendes személyit, nem aszfaltozzuk le az utcájukat, nem engedjük be a moziba, a bicikliversenyre, uszodába stb. És utálkozunk, gyűlölködünk úton-útfélen. Kiábrándult lettem amikor ezzel szembesültem.