Rónay Tamás: Szövetség magyar módra
A NATO-nál sosem vették igazán komolyan Magyarország Stockholmmal szembeni „kifogásait”, a szövetség abból indult ki, úgyis megszavazzuk majd a svédek integrációját. Annál is inkább, mivel egyetlen konkrét érvet sem tudtak illetékeseink...