Hargitai Miklós: Benézőpont
Miután a „közmédia” napokon át egy kamu videót terjesztett a Trump-merényletről, ideje lenne a vezetőit leváltani, és száműzni a sajtóból, ahogyan a HVG-nél történt a 2014-es, emlékezetes bajai videó nyomán, jelentős részben a Fidesz követelésére.