Ágoston Hugó: Bohókás szerkesztői visszaemlékezés tizenöt évvel ezelőttről
Külön köszönet Marcus Aureliusért, alig zavaró, hogy mintha ez a darab, részlet már megjelent volna lapunkban (egy ilyen Borges-buzi szerkesztőtől, mint alul nem írott, ez nem is csoda); az Einstein-idézet viszont biztosan és emlékezetesen megjelent már...