Beszélgetés egy külföldi úriemberrel nemzetállamokról, Orbánokról és Buka-restekről
– Na, jó. Ön hülyül. Én békés ember vagyok, de most azt mondom, hogy menjen a fenébe. Felőlem románba, magyarba, abba az Orbánéba, amelyikbe óhajtja, és hogy melyik Bukarestben, azt majd eldönti.