Orbán Viktor: Iványi Gábornak személyesen én sok mindennel tartozom, soha nem tennék semmit ellene
Szabó Tímea a kormányfő távozása után még megjegyezte, hogy Iványi Gábor kisegyházának azért van tartozása, mert az Orbán-kormány a strasbourgi európai bíróság döntése ellenére nem hajlandó kifizetni neki azt a 15 milliárd forintot, amivel tartozik neki.









