Kis Andrej: Egyedül
A V4-ek helyett lesz egy Varsó központú kelet-európai együttműködés, valamint tőlünk délre egy Bukarest által dominált balkáni térség. Mi meg itt maradtunk egyedül, valós szövetségesek nélkül. A következő évtizedek ukrán újjáépítéséből pedig Magyarországnak morzsák sem jutnak.