Árpási Bence: Megbecsülés
Egyelőre nem lesz emelés. A varázsszó: az ország teherbíró képessége. Ami még mindig jobban hangzik, mint Kövér László érvelése. A házelnök szerint "a megfelelő, minimális mértékben" kell emelni a pedagógusbéreket
… a vélemény szabad!