Gábor György: Kövér a legszennyesebb módon bélyegzi meg a politikai ellenfeleit
A hatvanas években több sátánista szekta jött létre, a Szovjetuniótól Japánon át az USA-ig, amely szekták a Teremtővel szemben a gonoszság Istenét, a Sátánt imádták. Irracionális tanaikban az emberiség elleni lázadást hirdették...