Zöldi László: Parragh László, a katások védőszentje

A kamara budapesti szervezete elhatárolódott tőle. Az ellenzéki pártok felszólították, hogy távozzon a közéletből. Az újságírók és művészek pedig azt üzenték neki, hogy menjen a fenébe. Parragh úr vitte el a balhét.

Föld S. Péter: Az Igazságos esete: úgy van, hogy elmegy

Amikor értesült a részletekről, annyira felzaklatódott, hogy még a házelnök is megirigyelhette volna. Hoztak neki nyugtatókat, itallal kínálták, felolvasták a kedvenc futballcsapatának összeállítását, de semmi sem hatott rá pozitívan.

Berend T. Iván: Szárnyalás után bukás

Egy magasrangú konzervatív politikusnő véleménye szerint a miniszterelnök egy percig sem kormányzott, csak szakadatlan választási kampányt folytatott. Kabinetje fellázadt ellene, és miniszterei sorra lemondva megbénították a kormány működését.

Bártfai Gergely: Genialisszimusz pipával

Vojnovics a csecsenföldi vérontás óta megalkuvás nélkül bírálta Putyint és formálódó rendszerét. Élete alkonyán szomorúan állapította meg, hogy az orosz társadalom Sztálin óta alig változott, azután nyolcvanötéves korában jobblétre szenderült.

nn: A feketegazdaság kifehérítése!

Az baj. Én KATÁ-s vállalkozó vagyok, csak magánszemélynek tudok számlázni. De ha így nem jó, akkor tudom ajánlani a Zárjavító KFT-t. Ha tőlük rendeli meg a zárcserét, akkor is én jövök, viszont úgy ÁFÁS számlát is tudok adni cégnek is, úgy nettó 71 000 Ft lesz, és kb. egy hét múlva érkezem.

Zöldi László: Abby miért kap 800 millió forintot?

50 milliónyian futkároznak, és a német Puma igyekszik lecsípni az amerikai Nike vásárló közönségéből néhány milliónyit. Ehhez kell neki a kirakatba egy csinos amerikai próbakisasszony, aki mellesleg kifehérlik a világbajnoki döntőből.           

Bauer Tamás: Gyurcsánynak igaza van

Akik ezzel a kormánnyal javasolnak valamiféle „nemzeti csúcsot” vagy hasonlót, még mindig nem tisztázták a maguk számára, hogy mi a különbség demokratikus partnerség és az önkényuralommal való szembeszegülés között.