Gál Mária: Globalizált védelem

Valamilyen szinten már elfogadták Izrael létét, Iránt pedig önmaguk számára is fenyegetésnek tekintik. A perzsa rakéták, drónok semlegesítésében nemcsak az amerikai, brit és francia, hanem például a jordán légvédelem is segített Izraelnek. És ez reményt ad

Papp Zsolt: Trumppal számolva

Elég lett volna annyit mondani, hogy a jelenlegi turbulens gazdasági helyzetben majd csak ősszel jön a büdzsé. Ha ezt mondják, hitelesek lettek volna. Nem értem: hogy jön ide Trump? Minek folyton hazudni? Ráadásul ilyen átlátszóan. 

Szent-Iványi István: Magyar Péter szíves figyelmébe

Sokan most úgy érvelnek, hogy taktikai okokból, az ingadozó Fidesz-szavazókra tekintettel érdemes engedményeket tenni ezen a téren, és hasonlókat mondani, mint amit eddig hallhattunk a kormány részéről. Szerintem ez súlyos tévedés.

Gábor György: Ha valaki nem akar dolgozni…

Hende és vele a többi fideszes nemzeti, keresztény, családbarát viszont lassan elgondolkodhatna azon, mi lesz, ha az ő Uruk napja hamarosan elmúlik és semmivé válik. Akarnak-e majd dolgozni, avagy továbbra is másokon kívánnak élősködni?

Rónay Tamás: A siker kulcsa

Trump, aki februárban a washingtoni CPAC-on is felszólalt, elnökként Kínát határozta meg legfőbb külpolitikai ellenfelének. Mit szól ahhoz Orbán Viktor nagy barátja, hogy Hszi Budapestre jön? No és ahhoz, hogy kínai rendőröket hívunk az országba?

Ungár Péter: Ezek a mondatok Magyar Pétertől hangzottak el

Remélem megfontolja ezeket az állításokat Magyar Péter. Aki ilyen érzékeny, helyesen, a kormánypárti propaganda állításaira, biztosra veszem, hogy hasonló érzékenységet fog mutatni, amikor akár akaratlanul, a Kreml propagandáját ismétli.

Rónai Tamás: A 44-es mez

Ezzel ismét reflektorfénybe kerültek a sportszergyártó kapcsolatai a náci párttal. Az Adidas újra és újra magyarázkodásra kényszerült emiatt. A cég alapítója, Adolf "Adi" Dassler a náci párt tagja volt, amikor Adolf Hitler hatalomra került.

Juszt László: Schmidt Máriát olvasok!

"Ez a helyzet áll elő újra és újra: a szuverenitásunkat azért kell megőriznünk, mert az senki másnak nem fontos. Miután mi, magyarok a szuverenitásunkat és a nemzeti létünket meg tudtuk őrizni a honfoglalás óta.”

Lendvai Ildikó: Káderdűlő, káderlejtő

Az egyszemélyi autokrácia legveszélyesebb szakaszához értünk. Egy társak és kontroll nélküli vezér néz szembe a népével. Amelyik nem számíthat már konszolidációra, kiegyensúlyozottabb politikára. Ott fenn már nincs kivel konszolidálni...