Gábor György: Szégyenkezem Magyarország államfője miatt
Szégyenkezem Magyarország államfője miatt, továbbá azok miatt, akik beszédét hálás tapssal fogadták, s legfőképp szégyenkezem a hatszázezer áldozatot ért gyalázatos kegyeletsértés miatt. A holokauszt emlékezetét politikai termékké silányították.