Czene Gábor: Nincs vége

Sulyok Tamás végül mégis felszólalt. Jól tette, a kisebbik rosszat választotta. Külön nem kért bocsánatot, nem követte meg azokat, akikről azt állította, hogy csak nemtelenül vádaskodnak, de nem is próbálta mentegetni a bűnöket.

Batka Zoltán: Szandra hét pontja

Szandra hét pontja a polgárfőváros szavazóinak nettó lehülyézése, gyakorlatilag a szerencsétlen Szentkirályi Szandrával írásba adatta Rogán, hogy egy zsákfalunak nézi a fővárost, az ember szinte várja, hogy megérkezzenek...

Batka Zoltán: Csak a Fidesz

A 2006-os utcai tüntetőket a bíróságon védő, kőjobboldali Magyart összemosni Gyurcsánnyal, meg ráhúzni a balos sajtóra felépített hazugsághalmazt a dollármédiáról, nos, az már egy kifejezetten kétségbeesett kommunikációs húzás.

Kárpáti Iván: De mi lesz Orbán pénteki interjúival?

Úgy látszik már áttértek a foglalkozás fázisába. Keresik a fogást, de láthatóan jelenleg csak arra koncentrálnak, hogy a Fidesz magját védjék, egyelőre nem szűnik a varázs, más csoportoknál Magyar Péter csak népszerűbb lesz azáltal, hogy ütik.

Rónay Tamás: Önsorsrontók

A magyar külpolitika a mérhetetlen primitívség szinonímájá vált Európa sok országában. A magyar kormány illetékesei azonban még büszkék is a pökhendi stílusra, az ő személyes érdekeik mindent felülírnak...

Horváth Gábor: Megvették őket kilóra

Ez a lefizetett népség hisztikél és ragasztja tele az országot azzal, hogy választási ellenfeleit megvették a tudjukkik. Félnek, mert egy kormányváltás egyben rendszer- és elitváltást, sokuknak elszámoltatást, aki megérdemli, annak büntetést is jelentene.

-Hórusz-: A magyar kolléga

A titkárnő konzultált, majd újabb hét múlva már világosan megmondta: ismerik írásaimat és nyilvános szerepléseimet. Ne erőlködjek, velem a Külgazdasági és Külügyminisztérium nem áll szóba. Sem most, sem a jövőben