Egy konferencián elhangzott, hogy elmaradt a műtét, mert az orvos disznóvágásra ment. A tárca helyesbített: „Nem az orvos, hanem a beteg ment disznóvágásra a saját műtétje helyett, ezért maradt el a beavatkozás.”
Mindezt nem írtam volna le, mert hát valójában nincs benne semmi érdekes. De ma, amíg egyhelyben sétáltunk, negyedóra alatt három ember vizsgálta át a közeli utcai szemetest, hátha talál benne valami használhatót. Jelentem, egyikük sikerrel járt.
Ennek a kormánynak a cinizmusa nem először, nem is csak a mesterfokú agymosásban, nemzetközi szereplőkre kiterjedő uszításban mutatkozott meg, ám a lódítások következményével általában nem kell szembesülnie magának a kormányfőnek.
Párhuzamos világban él, ráadásul azt hiszi, hogy ő benne az Isten – annyira mindenható, hogy még a múltat is megváltoztathatja. A koponyáján belül talán ez így is van, azon kívül viszont nem képes erre.
Putyin elnök notóriusan hazudik, és azt hiszi: ez diplomácia.
A Tisza egyszerre használja az orbáni eszköztár bevált elemeit és a neoprotestáns istentiszteletek élményszerűségét. Van zászlóerdő, vannak ismerős szónoki fordulatok, visszatérő zenék és előadók, énekeltetések, közös fogadalmak.
Ha arra gondolunk, amibe sosem szeretünk egészen beletörődni, hogy önmagunk múlandóságához képest milyen állandó a világ, íme a csalhatatlan bizonyíték: még nálunk is múlandóbb a világ, és csak úgy állandó, hogy bennünk az.
Ha 1,3 millió szavazat kijött három hónap alatt a semmiből, nulla forintból, akkor itt kő kövön nem marad, ha felépül a Magyar Tisza Párt! Fölépül? Honnan? Miből?
Emlékezzünk már 2019-re!
Ha valakit érdekel, az egyik barátom vett egy jegyet a 2024-es Európa-bajnokság döntőjére, de ez az idióta rájött, hogy a döntő ugyanazon a napon van, mint az esküvője. Úgyhogy most keres valakit, aki el tudna menni helyette...
A csapatkapitánynak nem csak az a feladata, hogy amikor a meccs előtt a bíró feldobja a pénzérmét, ő térfelet válasszon. Ennél valamivel több. Például amikor meglátja, hogy a csatár Sallai Roland a saját térfelünk közepén passzolgat Willi Orbánnal...
Azt ugye tudjuk, hogy a református püspökök nem élnek cölibátusban, van feleségük, családjuk. Ahogy Novák sem fogadott szüzességet, tehát neki is van férje. Ők vajon ezt hogyan viselték? Vagyis mit gondol minderről Révész Judit és Veres István?
Ez a weboldal sütiket használ az Ön élményének javítása érdekében, miközben Ön a webhelyen navigál. Ezek közül a szükség szerint kategorizált sütiket az Ön böngészője tárolja, mivel ezek nélkülözhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez. Harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezeket a sütiket csak az Ön beleegyezésével tároljuk a böngészőben. Önnek lehetősége van ezekről a sütikről is lemondani. De ezeknek a sütiknek a lemondása befolyásolhatja böngészési élményét.
A szükséges sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez. Ez a kategória csak olyan sütiket tartalmaz, amelyek biztosítják a webhely alapvető funkcióit és biztonsági jellemzőit. Ezek a sütik nem tárolnak személyes adatokat.
Azokat a cookie-kat, amelyek nem feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, és amelyeket kifejezetten a felhasználói személyes adatok gyűjtésére használnak elemzéssel, hirdetésekkel vagy más beágyazott tartalmakkal, nem szükséges cookie-knak nevezzük. A sütik webhelyen történő futtatása előtt kötelező beszerezni a felhasználói hozzájárulást.