Vincze Attila: Becsületbeli ügy
„Az első és legfontosabb: a becsületünket megvédtük.” Vagyis Orbán Viktor úgy gondolja, ha a válogatott kikapott volna Skóciától, akkor a magyarok elvesztik a becsületüket. Tehát a magyarság ott tartott két Eb-vereség után, hogy a becsülete is kérdéses volt.