Milyen jó lenne, ha a VAR meg tudná nyitni a titkosított ügynökaktákat! A televízió képernyőjén megjelenne egy „agent check (ügynök ellenőrzése)” felirat, majd a vizsgálat eredménye névsor formájában.
Szánalmas látni, hogy az európai és a világ főáramlatából saját hübrisze miatt kiszorult magyar miniszterelnök mennyire kétségbeesetten keres szövetségeseket, és vérfagyasztó, hogy lassan bárkivel megállapodna, aki szóba áll vele.
A sajtótájékoztató hangneme ukrán részről nagyon is pozitív, majdnemhogy baráti volt, ezzel szemben a válasz hűvös, foghúzós, kényszerű, mosolytalan. Olyan volt, mint amikor a gyerek lenyeli ugyan a spenótot, de látszik, hogy legszívesebben kiköpné.
Deák Ferencnek tulajdonított, nemzeti liberális szellemiségű mondatból indult ki. Megtanulta a hatalmi ágak szétválasztását, az Orbán-kormány tevékenységét fürkésző újságírókat mégis besorolja a negyediknek vélt hatalmi ágba, és ellenőrizni akarja őket.
Most sem derült ki, hogy a moszkvai politika ismeretében Orbán Viktor hogyan gondolja a tűzszünetet és mire alapozza, hogy Oroszország értelmezhető tárgyalási alapot jelentő ajánlattal állna elő. Talán egyszer elárulják Szijjártó Péternek...
Az orosz hadifogságban, erdei kényszermunkán szedte lopva, hogy kiegészítse a nyomorúságos rabkosztot. Fogolytársai tőle várták, hogy megmondja, melyik ehető. Így vált életre szóló szenvedélyévé a gombák csodálatos világa.
Magyarországon e téren nem is az a legsúlyosabb, hogy 2006 óta a legfontosabb közhatalmi tisztségre pályázók között nincsenek viták, megszakadt az 1990-től kialakult gyakorlat. Nagyobb baj, hogy a közvélemény adottságként tekint erre.
Szóval így történt. Meg amagyarellenes összeesküvések De ahogy Kazal László (vagy kicsoda) mondta bő fél évszázaddal ezelőtt: Nyugi dagi, nem csak foci van a világon! Például európai uniós elnökség. Onnan egyelőre nem eshetünk ki...
A digitalizáció korában a távolságtartást is megoldották a honatyák és honanyák. A fészbukos üzenőfal előnye, hogy maguknak tehetnek föl kérdéseket, és kényük-kedvük szerint válaszolhatnak rájuk. E lehetőséggel szívesen élnek az ellenzéki politikusok is...
Talán azért is érdemes örülni ennek a felmentő gólnak, mert legalább addig sem kell ostobaságokat olvasnunk a németek „rózsaszín” mezéről meg a válogatottjuk „migráns” játékosairól (mintha mi nem éltünk volna hasonló lehetőségekkel), és arról, hogy a pályán kívüli fontos csatákat bezzeg mi nyertük.
Ez a weboldal sütiket használ az Ön élményének javítása érdekében, miközben Ön a webhelyen navigál. Ezek közül a szükség szerint kategorizált sütiket az Ön böngészője tárolja, mivel ezek nélkülözhetetlenek a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez. Harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezeket a sütiket csak az Ön beleegyezésével tároljuk a böngészőben. Önnek lehetősége van ezekről a sütikről is lemondani. De ezeknek a sütiknek a lemondása befolyásolhatja böngészési élményét.
A szükséges sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez. Ez a kategória csak olyan sütiket tartalmaz, amelyek biztosítják a webhely alapvető funkcióit és biztonsági jellemzőit. Ezek a sütik nem tárolnak személyes adatokat.
Azokat a cookie-kat, amelyek nem feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, és amelyeket kifejezetten a felhasználói személyes adatok gyűjtésére használnak elemzéssel, hirdetésekkel vagy más beágyazott tartalmakkal, nem szükséges cookie-knak nevezzük. A sütik webhelyen történő futtatása előtt kötelező beszerezni a felhasználói hozzájárulást.