Nógrádi Gábor: Baj, hogy csak robot?
Miért baj az, ha a döntések racionálisak? Miért baj az, ha nem akarsz rögtön megölni valakit, aki nem ért egyet veled, vagy akit valami irracionális (de számodra persze egyértelműen igaznak gondolt) ok miatt ki akarsz rekeszteni a társadalomból? És miért baj az, ha...