Szele Tamás: Nem szép senkinek nevezni, még ha az is
"Kötöttem az amerikai elnökkel egy pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást is." | "...nem született megállapodás, mint ahogy ezt nem is állította senki." Nem szép dolog egy külügyminisztertől, ha senkinek nevezi miniszterelnökét.