Vásárhelyi Mária: Éjfélkor a tévé előtt ültem…
Nálunk a közterek tömve vannak, az emberek egymás nyakába lihegve üvöltöznek, trombitálnak, énekelnek és egymás lábát taposva táncolnak, és azért van itt ennyi külföldi, mert ők is egy kis szabadságra vágytak.