Karácsony ledobta a bombát: a fideszes városvezetők már 2011-ben tudtak a bicskei szörnyűségekről
Egyszerre megrázóak és felháborítóak az általam elrendelt vizsgálat nyomán eddig előkerült dokumentumok. 2011-ben a bicskei gyermekotthon két bátor dolgozója eljött a Városházára és részletesen beszámoltak arról, mit élnek át a gyerekek.









