„A miniszterelnök a nehezebb utat választotta”
Hozzátette: a miniszterelnöknek becsületére válik, hogy nem kerülte meg a botrányt, hanem több percen keresztül beszélt a kegyelmi ügyről. Erre azért volt szükség, mert a Fidesz-szavazóknak meg kellett magyarázni, mi miért történt, sokan ugyanis túl erősnek tartották a két politikus eltávolítását.








