Ha a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal nem tart igényt Hadházy Ákos munkájára, akinél senki nem tett többet az elmúlt tizenhat évben a korrupció felszámolásáért, akkor a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium vajon miért tart igényt Nemcsók Dénes Sándoréra, akit Orbán Viktor 2024-től a Nemzeti Fejlesztési Központ főigazgatójának nevezett ki?
Ahogy érzékelem a korábbi ellenzékkel kapcsolatban teljes a bizalmatlanság, de a Fidesz volt politikusaival szemben mintha ez nem állna meg.
Jó lenne annak még a látszatát is elkerülni, hogy a Tisza és a Fidesz között van bármiféle kapcsolat, ezért egyetértek azokkal, akik Nemcsók államtitkári kinevezésének visszavonását követelik. És továbbra is teljes elhatárolódást javasolok a Fidesz korábbi funkcionáriusaival szemben.
Aki nem szállt ki a ringből időben, aki nem gondolta még 2026-ban sem, hogy ami a NER-ben történik az bűnözés, az maga is bűnös. Pont.
A szerző Facebook-bejegyzése 2026. június 27-én.