NJF: Mégis ott volt Oroszország a temetésen
Az újság szerint a sírbatételkor egy pravoszláv ima-ének is elhangzott Londonban. Az ének jó száz éve ismert a brit királyi udvarban - Viktória királynő idejétől kiváló monarchikus családi kapcsolatok fűzték össze a londoni és a szentpétervári uralkodókat.