NJF: Mégis ott volt Oroszország a temetésen

Az újság szerint a sírbatételkor egy pravoszláv ima-ének is elhangzott Londonban. Az ének jó száz éve ismert a brit királyi udvarban - Viktória királynő idejétől kiváló monarchikus családi kapcsolatok fűzték össze a londoni és a szentpétervári uralkodókat.

Rónay Tamás: A szakadék szélén

Az uniós pénz nélkül nehéz elképzelni az ország túlélését, de a nemzeti tragédia elkerülése akkor sem biztosított, ha az összegek elosztásáról továbbra is olyanok „gondoskodnak”, akik ezek egy részét eddig is a saját zsebükbe tették.

Szénási Sándor: Baba a telefonon

De ott volt, a jó életbe, miért is ne lett volna ott OV képe is, bojáros bajusszal, szakállal, akit a felirat elnöknek nevez, és aki a szöveg szerint szereti az orosz inváziót, mert szereti a halott ukránokat.

Hargitai Miklós: Brüsszel lesz

És most, hogy egyre több részlet szivárog ki az alkuról, zavar bárkit is a hívek közül, hogy ezek egyikéről sincs szó az euró-milliárdokért "mindent vállaló" kormány engedményei közt, csak az iparszerű lopásról? Az a néhány százmilliárd...

Gál István Elek: Orbán vállalásai

Ezek a vállalások egyetlen karcolatot sem ejtenek Orbán hazánkat kifosztó rendszerén. De az Unió eleve olyan intézmény, amelyben valójában a politikusok, bürokraták és a nagytőkések/multinacionális cégek érdekei érvényesülnek.

Kereszty András: 80 év

Sikerül jó lapot készíteni. Fenyő hatalmas lendülettel beleveti magát a politikába. Mindenki megfordul a főszerkesztői szobában rendezett reggelin, aki számít a magyar politikában. Elég jól elviseljük egymást.