Szilágyi István: A székely bácsi és a Pride: büszkeség, félreértés és balítélet
"Én nem vagyok homofób, de nekem ne riszálják, ne fogdossák, ne csókolgassák egymást, ne akarjanak se házasodni, se gyereket. Otthon azt csinálnak, amit akarnak, de ne menjenek ki az utcára. Mit mondok a gyerekemnek, ha ilyet lát?"