Dévényi István: Orbán Viktor csak nyerhet
Ünnepel a kormányzati nyilvánosság: újfent móresre tanítottuk a világot, jelesül Brüsszel elfoglalását követően megmutattuk a NATO-nak is, hogy velünk senki sem kukoricázhat. Íme egy szolidabb cím a Magyar Nemzet oldaláról: