Zöldi László: Hatalmi ágnak nevezhető-e az a fránya média, pláne a negyediknek?
A szerzők hatalmi ággá minősítik át a médiát, bizonyos értelemben nevezik hatalmi ágnak, de tartják hatalmi pólusnak is, amely kezd úgy viselkedni, mintha hatalmi ág lenne, és ha vannak, akik hatalmi ágnak határozzák meg, akkor a működését bizony ellenőrizni kell.