Gaál Antal: „Ma is itt ül, lomhán, petyhüdten”
És ennyi elég is? Ettől meg fog változni a mentalitásunk? Szebbek és okosabbak leszünk? Takarékosabbak, előrelátóbbak, megértőbbek és toleránsabbak? Varázsütésre nem fogjuk eldobálni a szemetet az utcán, és nem égetjük fölöslegesen a villanyt?