– ős – bor: Más mezők
„Magyarország elvesztette a bányáit, elvesztette az erdőit, elvesztette az olajmezőit, tehát Magyarországnak nincs természeti erőforrása…” – hangzott el a pénteki észosztón. most hiába böngésznénk a régi térképeket az olajmezőkért...