Laczik Zoltán: Bajom van a Kétfarkú Kutyákkal
Tehát, kétfarkú barátaim, végtelen szomorúsággal és sajnálattal azt kell nektek mondanom, hogy ha megmaradtok a nevető kívülálló illúziójában, azzal itt és most romboltok; romboljátok hazánk demokratikus megújításának esélyét.