Vásárhelyi Mária: Nem erősíteni, hanem gyengíteni kell a fidesz nyelv fölötti hatalmát
Aki a nyelvet uralja az uralja a lelkeket is. Nem erősíteni, hanem gyengíteni kell a fidesz nyelv fölötti hatalmát. Ennek pedig az a legfontosabb eszköze, hogy nem vesszük át a gyűlöletpropaganda fogalmait.