Gábor György: A kétharmados hatalom kultúrcárja
A magyar zenéről megered a nyelve, igaz csak a blues és a rock méltó az említésre, más zene Magyarországon sosem volt, most sincs, s ha rajta múlna, nem is lenne, így hát ez a zenei mélyízlés és felkészültség nagyjából a zene 90%-át hajítaná szeméttelepre, a képzőművészet pedig említésre sem kerül,