Bolgár György: A büszkeség hete
Ha jól emlékszem, az Osztrák-Magyar Monarchia nem a szabadsága védelmében robbantotta ki az első világháborút, a Horthy-rezsim pedig ugyancsak nem szabadsága védelmében támadta meg a Szovjetuniót.
… a vélemény szabad!