Hargitai Miklós: Tudják
"Aki a család tagja, azt családon belül kezeljük. Az, hogy megnevelünk valakit, az azt jelenti, hogy azért tesszük, mert számítunk rá és szeretjük. Amíg a család tagja. Ha nem a család tagja, nem tudunk kezeskedni felőle”.
… a vélemény szabad!